Home 9 Blog 9 Wygrana sprawa frankowa radcy prawnego Pauliny Piekarskiej z E-Kancelarii

Wygrana sprawa frankowa radcy prawnego Pauliny Piekarskiej z E-Kancelarii

11 października 2022

Dnia 3 października 2022 r. radca prawny Paulina Piekarska z E-Kancelarii wygrała kolejną sprawę frankową. Korzystne rozstrzygnięcie dla naszych klientów wydał Sąd Okręgowy w Katowicach. 

Sąd stwierdził nieważność umowy kredytu we frankach

Sąd Okręgowy w Katowicach stwierdził, że umowa kredytowa pomiędzy naszymi klientami a bankiem ING Bank Ślaski jest w całości nieważna. W toku postępowania wnosiliśmy o zasądzenie kwoty  88 511,15 zł na rzecz naszych klientów i tak też się stało. Sąd w wyroku wydanym 3 października br. przychylił się do naszego żadania i zasądził na rzecz naszych klientów wskazaną kwotę wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dn. 23 lutego 2022 r. Sędzia wydał także nakaz zapłaty na rzecz powodów 6 434,00 tytułem kosztów procesu. 

Klienci niebawem otrzymają zwrot nienależnie pobranych środków

Już niebawem nasi klienci uzyskają zwrot nienależnie pobranych środków przez bank. To kolejna sprawa frankowa, w której sąd uznał, że argumentacja stosowana przez radcę prawnego Paulinę Piekarską z E-Kancelarii jest prawidłowa. Wyrok nie jest prawomocny.

Jeśli uważasz, że Twój kredyt w CHF jest obciążony wadami prawnymi, zgłoś się do nas. Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną analizę umowy kredytowej, dzięki której dowiesz się, jak wysokich roszczeń możesz dochodzić w sądzie wobec banku.

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link