Dla Ciebie

Odzyskiwanie pieniędzy z kredytu frankowego

Bezpłatna analiza kredytu frankowego

Pozbądź się franka z kredytu i odetchnij z ulgą! Prawdopodobnie biorąc kredyt we frankach usłyszałeś od doradcy bankowego, że to stabilna waluta. W te obietnice uwierzyło kilkanaście lat temu ponad pół miliona Polaków.

Gdy zgłosisz się do nas, wiedz, że jesteś już na najlepszej drodze do rozwiązania raz na zawsze problemu kredytu frankowego. Na podstawie dostarczonej przez Ciebie dokumentacji, wykonamy bezpłatną analizę umowy kredytu w walucie obcej. Wspomożemy Cię na każdym etapie postępowania. Dołącz do wygranych frankowiczów!

Kredyt we frankach – pozew

Już samo słowo „sąd” często budzi obawy naszych klientów, którzy marzą, żeby mieć całą sprawę jak najszybciej za sobą. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystko przebiegało sprawnie i komfortowo. Przeanalizujemy Twój przypadek, wytoczymy powództwo przeciwko bankowi i poprowadzimy Cię bezpiecznie i skutecznie przez cały proces sądowy. Na czas pozwu doprowadzimy też do zamrożenia płatności Twoich rat, by odciążyć Twój miesięczny budżet.

Dlaczego warto nam zaufać? Wybierając E-Kancelarię trafiasz pod opiekę wykwalifikowanych radców prawnych i adwokatów. Nasz zespół tworzą specjaliści w prawie bankowym i finansowym. Dzięki nam wreszcie uwolnisz się od wysokich rat kredytu, które spędzają Ci sen z powiek. Zawalczymy o unieważnienie umowy kredytowej lub odfrankowienie Twojego kredytu i przelew środków na Twoje konto.

Zgłoś się do nas i pozbądź się franka z kredytu raz na zawsze!

Wygraj z bankiem i uwolnij się od kredytu CHF

Pobierz bezpłatny poradnik “Wygraj z bankiem i uwolnij się od kredytu CHF”, z którego dowiesz się m.in. co możesz zyskać jako kredytobiorca, poznasz bezpodstawne argumenty banków oraz zobaczysz przykładową analizę kredytu w CHF.

Proces

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Wygrane sprawy frankowe

  Pozostałe usługi

  Polisolokaty

  Prowizje bankowe

  Roszczenia z obligacji

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link