Home 9 Blog 9 Klient E-Kancelarii wygrywa sprawę z Bankiem Millennium SA  

Klient E-Kancelarii wygrywa sprawę z Bankiem Millennium SA  

3 lipca 2023

Cieszymy się, że możemy podzielić z Państwem kolejną dobrą wiadomością. W dniu 22 czerwca 2023 r. nasz Klient otrzymał korzystny wyrok w sprawie przeciwko Bank Millennium SA, którą po stronie E-Kancelarii prowadziła radca prawny Małgorzata Wiśniewska.

Wygrana z Bankiem Millennium SA

Sprawa o sygn. akt: XXVIII C 9269/21 toczyła się w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Rozprawa dotyczyła stosunku prawnego wynikającego z umowy o kredyt hipoteczny zawartej pomiędzy naszym Klientem a Bankiem Millennium SA w 2008 roku. Dnia 22 czerwca 2023 r. Sąd Okręgowy ustalił nieistnienie pomiędzy nimi stosunku prawnego, co stanowi znaczący przełom w drodze do odzyskania środków przez naszego Klienta. 

Na rzecz Kredytobiorcy zasądzono kwotę 247.134,59 PLN wraz z odsetkami i kosztami procesu

To nie koniec dobrych wiadomości. Sąd zasądził na rzecz naszego Klienta od Banku Millennium SA kwotę 247.134,59 zł (dwieście czterdzieści siedem tysięcy sto trzydzieści cztery 59/100 złotych), wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia 12 stycznia 2023 roku do dnia zapłaty.

Chociaż część powództwa została oddalona, to wyrok jest korzystny dla naszego Klienta. Co więcej, Sąd zasądził od pozwanego na rzecz powoda w całości koszty procesu, co również jest znaczącym sukcesem w tej sprawie. 

Ten wyrok to kolejny dowód na to, że skomplikowane kwestie prawne nie muszą być przeszkodą na drodze do sprawiedliwości. Dzięki naszemu doświadczeniu i determinacji jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w najtrudniejszych sprawach prawnych! 

Potrzebujesz wsparcia prawnego? 

Jeśli jesteś w sytuacji, która wymaga profesjonalnego wsparcia prawnego dotyczącego kredytu w CHF, skontaktuj się z nami. Wygrana z Bankiem Millennium SA jest tylko jedną z wielu spraw, w których udowodniliśmy, że nasze zaangażowanie prowadzi do pozytywnych wyników. Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji, podczas której omówimy Twoją sytuację i pomożemy Ci lepiej zrozumieć Twoje prawa oraz możliwości! 

Zamów bezpłatną konsultację

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link