Dla Ciebie

Polisolokaty

Odzyskaj pieniądze z polisolokat

Straciłeś pieniądze inwestując w umowę ubezpieczenia z UFK, np. w TUnŻ Aegon, Nationale Nederlanden, Europa, Openlife, Axa, Generali itp.? Jak najszybciej zgłoś się do nas – odzyskamy Twoje pieniądze!

Rozpoczniemy postępowanie o unieważnienie umowy lub zwrot pobranych opłat, a Ty nie będziesz musiał się już o nic martwić, czekając spokojnie na przelew Twoich środków.

Towarzystwa ubezpieczeń często stosowały nieuczciwe praktyki rynkowe, wprowadzając klientów w błąd i nie wyjaśniając wszystkich elementów ustalania i potrącania opłat likwidacyjnych. Padłeś ofiarą podobnego działania? Masz prawo czuć się oszukany. Pamiętaj jednak, że nie jesteś bezsilny. Reaguj od razu i powierz swoją sprawę profesjonalistom. Mamy wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu umów ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

Prześlij nam dokumentację ubezpieczeniową, a przedstawimy Ci wszystkie możliwości dochodzenia roszczeń. Najlepsi prawnicy będą reprezentować Twoje interesy na każdym etapie postępowania sądowego o unieważnienie umowy lub o zwrot opłaty likwidacyjnej. Otrzymasz z powrotem wszystkie bezprawnie pobrane opłaty likwidacyjne z polisolokat!

Proces

Wyślij wiadomość

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Pozostałe usługi

  Prowizje bankowe

  Odzyskiwanie pieniędzy z kredytu frankowego

  Roszczenia z obligacji

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link