Opinie

E-Kancelaria to szerokie grono ekspertów różnych specjalności. Mamy duże doświadczenie w reprezentowaniu kredytobiorców w ich sporach sądowych z bankami. Poznaj opinie naszych klientów, osób, z którymi mieliśmy możliwość współpracować.

„Profesjonalne wsparcie prawne, byłem prowadzony niemal za rękę od samego początku, Pani Mecenas wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości w sposób zrozumiały i jasny.”

„E-Kancelaria wywalczyła dla mnie zawieszenie spłat rat kredytu, co w obecnej sytuacji jest dla mnie bardzo dużą ulgą. Duży plus za to, jak działają i pomagają frankowiczom.”

„Spotkałam się z dużym zrozumieniem, a po profesjonalnej analizie umowy kredytowej zdecydowałam się na ścieżkę, którą sugerowała E-Kancelaria. Prawdopodobnie już wkrótce będę świętować unieważnienie umowy.”

„Bardzo kompetentna kancelaria, prawnicy z ogromną wiedzą na temat orzecznictwa sądów i sposobów działania banków podczas rozpraw sądowych.”

„Dość długo szukałam właściwej kancelarii zajmującej się kredytami frankowymi. Nie było to łatwe, obecnie powstało wiele nowych, brak im jednak wiedzy i doświadczenia jakie mają Panie Mecenas w E-Kancelaria – naprawdę wiedzą co robią.”

Oddzwonimy w 30 minut

Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

  Czytaj więcej

  close-link

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link