Home 9 Aktualności 9 Mamy kolejną wygraną z Bankiem Millennium SA! 

Mamy kolejną wygraną z Bankiem Millennium SA! 

7 lipca 2023

Mamy dziś przyjemność podzielić się z Wami szczegółami kolejnej wygranej sprawy frankowej z Bankiem Millennium SA. Tym razem z ramienia E-Kancelarii sprawę prowadziła radca prawny Paulina Piekarska. 

Sprawa dotyczyła kredytu frankowego zaciągniętego przez naszego Klienta w 2005 roku. Naszym zdaniem umowa była zawarta niezgodnie z obowiązującym prawem i postanowiliśmy stanowczo bronić tego stanowiska w Sądzie. 

Sąd zastosował teorię salda 

Dnia 28 czerwca 2023 roku, Sąd Okręgowy w Gliwicach wydał wyrok, w którym orzekł, że umowa kredytowa zawarta z Bankiem Millennium Bank jest nieważna. Co ciekawe, tym razem Sąd zastosował teorię salda, co nie jest powszechną praktyką. 

Sąd zasądził na rzecz naszego Klienta kwotę 6 434 złotych tytułem zwrotu kosztów procesu.  Dodatkowo bank ma obowiązek zapłacenia ustawowych odsetek za opóźnienie od dnia uprawomocnienia się wyroku. Wyrok nie jest jednak jeszcze prawomocny, a decyzja co do ewentualnej apelacji należy do naszego Klienta. 

Podsumowanie 

Ten wyrok pokazuje, że nawet wobec potężnych instytucji finansowych, indywidualni klienci mogą walczyć o swoje prawa. Nasz radca prawny Paulina Piekarska, reprezentująca naszego klienta, po raz kolejny udowodniła swoją determinację i profesjonalizm, doprowadzając sprawę do wygranej.

Jeżeli zastanawiasz się nad rozpoczęciem walki ws. kredytu frankowego w sądzie, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przeanalizować Twoją sytuację i zasugerujemy skuteczne działania prawne!  

Zamów bezpłatną konsultację 

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link