Nasz zespół

Skuteczne rozwiązania prawno-windykacyjne

e-Kancelaria to doświadczony Partner w życiu i w biznesie. Dostarczamy rozwiązania z zakresu windykacji oraz doradztwa prawnego. Dążymy do maksymalnej efektywności, dlatego zawsze dopasowujemy strategię działań do konkretnej sprawy czy obsługiwanego portfela wierzytelności. Wyróżnia nas nieszablonowość, brak utartych schematów i zawiłych ścieżek decyzyjnych. Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie. Jesteśmy przede wszystkim skuteczni.

Wesprzemy Cię w każdej sytuacji

Zmagasz się z kredytem we frankach? Straciłeś pieniądze, inwestując w umowę ubezpieczenia z UFK? Dłużnik nie odbiera już od Ciebie telefonu? Zarządzasz spółką z dużym portfelem wierzytelności? Jesteśmy tu po to, aby sprawnie wyprowadzić Cię obronną ręką ze wszystkich sytuacji, które na pozór mogą wydawać się bez wyjścia. Nie czekaj – zwróć się o pomoc do ekspertów E-Kancelarii w każdej sytuacji.

Wiemy, że jako przedsiębiorca możesz nie mieć czasu i ochoty na zagłębianie się we wciąż zmieniające się przepisy prawa. Wolisz skupić się na prowadzeniu firmy. Dlatego oferujemy Ci kompleksową pomoc w sferach prawnych i zarządzania wierzytelnościami. Oczekujesz jasnych porad, które precyzyjnie trafiają w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? Trafiłeś idealnie – wyślij nam wiadomość!

Szybki kontakt

Gdziekolwiek jesteś, jakąkolwiek formę komunikacji preferujesz – zawsze staramy się dotrzymać Ci kroku. Kontakt z nami jest błyskawiczny i nie wymaga nadmiernego zaangażowania z Twojej strony. Bez względu na rodzaj sprawy, z którą do nas przychodzisz, zawsze stawiamy na szybką reakcję i najwyższą skuteczność.

Usługi szyte na miarę Twoich potrzeb

e-Kancelaria to grupa prawno-finansowa, którą tworzy grono ekspertów różnych dziedzin. Najlepsi specjaliści e-Kancelarii są do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebujesz skutecznych rozwiązań. Przygotujemy indywidualną strategię i sprawnie dopasujemy ją do Twoich oczekiwań. Oferujemy również usługi szyte na miarę.

Kadra zarządcza

Piotr Maciągowski

Piotr Maciągowski

Prezes Zarządu E-Kancelarii

Udziałowiec spółki, związany z nią od początku jej istnienia (2016 rok). Posiada szerokie doświadczenie, ugruntowane kilkunastoletnią obecnością na rynku finansowym w zakresie bankowości, ubezpieczeń, finansowania biznesu i windykacji. Prywatnie pasjonat, dwu- i czterokołowej motoryzacji oraz miłośnik sportów walki.

Bartosz Kolek

Bartosz Kolek

Członek Zarządu

Odpowiada za Pion Operacyjny. Manager związany z branżą windykacyjną od 12 lat. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami operacyjnymi, budowaniu procesów oraz strategii zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy, w tym Hiszpanii w której przez 3 lata zarządzał spółką windykacyjną. Z wykształcenia fizyk i ekonometryk. Prywatnie pasjonat nowych technologii oraz fizyki i astronomii.

Konrad Rosiński

Konrad Rosiński

Członek Zarządu

Jest Radcą Prawnym, doświadczonym managerem odpowiadającym za Pion Prawno-Egzekucyjny. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w branży sekurytyzacyjnej. Do 2021 roku kierował Vindix Investmets Sp. z o.o. (obecnie spółka z Grupy Polsat), wcześniej był też członkiem zarządu DTP BIS Sp. z o.o. (obecnie PRA Group Polska). Jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Łódzkim.

Managerowie

Joanna Wrana-Szyszka

Joanna Wrana-Szyszka

Dyrektor Biura Obsługi Klienta

Odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klienta. Podczas ponad dwudziestu lat pracy zdobyła bogate doświadczenie pełniąc funkcje menedżerskie w największych firmach z branży kierując pracą zespołów windykacyjnych oraz obsługi klienta. Realizowała i wdrażała nowatorskie projekty związane z obsługą wierzytelności zabezpieczonych i nie tylko, z obszaru B2B i B2C.
W pracy koncentruję się na szukaniu szans biznesowych i optymalizacji procesów.

Krystian Mucha

Krystian Mucha

Kierownik ds. Egzekucji

Absolwent finansów i rachunkowości oraz prawa. Od 11 lat związany z branżą egzekucyjną, w tym 5 lat jako manager. Doświadczenie zdobywał w największych firmach windykacyjnych oraz kancelariach komorniczych w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego. Prywatnie miłośnik sportów walki.

Adwokaci i Radcowie Prawni

Konrad Rosiński

Konrad Rosiński

Radca Prawny

Jest Radcą Prawnym, doświadczonym managerem odpowiadającym za Pion Prawno-Egzekucyjny. Posiada ośmioletnie doświadczenie w branży sekurytyzacyjnej. Do 2021 roku kierował Vindix Investmets Sp. z o.o. (obecnie spółka z Grupy Polsat), wcześniej był też członkiem zarządu DTP BIS Sp. z o.o. (obecnie PRA Group Polska). Jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Łódzkim.

 Małgorzata Wiśniewska

Małgorzata Wiśniewska

Radca Prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać w trakcie studiów, pracując w kancelariach radcowskich. Zawodowo zajmuje się prawem cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu odszkodowań, szeroko pojętej windykacji oraz kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Prywatnie interesuje się górskimi wędrówkami i gotowaniem.

Paulina Piekarska

Paulina Piekarska

Radca prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać podczas studiów, pracując w sądach, kancelariach radcowskich i adwokackich. Zawodowo zajmuje się prawem podatkowym i cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu odszkodowań oraz kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Swoje zainteresowania łączy również z obsługą spółek prawa handlowego. Na powyższe tematy pisze również artykuły na znanych portalach prawniczych. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie interesuje się tańcem i gotowaniem.

Magdalena Tylipska

Magdalena Tylipska

Radca Prawny

Właściciel Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z windykacją należności i rynkiem nieruchomości. Od kilku lat z sukcesami reprezentuje w sądach nabywców kredytów hipotecznych indeksowanych do walut obcych. Prowadzi liczne szkolenia i kursy dla biznesu i administracji publicznej, współpracuje z prywatną Wyższą Szkołą Przedsiębiorców ASBIRO. Jest partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik i Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.

Aplikanci

Monika Czarczyńska

Monika Czarczyńska

Aplikant adwokacki

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Prawo. Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanej poznańskiej kancelarii adwokackiej, w sądach oraz jako asystentka doradców restrukturyzacyjnych. Głównym kierunkiem zainteresowań z zakresu prawa jest postępowanie upadłościowe oraz polubowne metody rozstrzygania sporów, a w szczególności postępowanie arbitrażowe. Prywatnie pasjonatka literatury fantasy.

Agnieszka Kaliciak

Agnieszka Kaliciak

Aplikant adwokacki

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Prawo we Wrocławiu. W 2020 r. rozpoczęła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Lubi zajmować się sprawami dotyczącymi szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Prywatnie interesuje się sportem, zaś największą pasją są podróże.

Oddzwonimy w 30 minut

Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

  Czytaj więcej

  close-link

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link