Nasz zespół

Skuteczne rozwiązania prawno-windykacyjne

e-Kancelaria to doświadczony Partner w życiu i w biznesie. Dostarczamy rozwiązania z zakresu windykacji oraz doradztwa prawnego. Dążymy do maksymalnej efektywności, dlatego zawsze dopasowujemy strategię działań do konkretnej sprawy czy obsługiwanego portfela wierzytelności. Wyróżnia nas nieszablonowość, brak utartych schematów i zawiłych ścieżek decyzyjnych. Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie. Jesteśmy przede wszystkim skuteczni.

Wesprzemy Cię w każdej sytuacji

Zmagasz się z kredytem we frankach? Straciłeś pieniądze, inwestując w umowę ubezpieczenia z UFK? Dłużnik nie odbiera już od Ciebie telefonu? Zarządzasz spółką z dużym portfelem wierzytelności? Jesteśmy tu po to, aby sprawnie wyprowadzić Cię obronną ręką ze wszystkich sytuacji, które na pozór mogą wydawać się bez wyjścia. Nie czekaj – zwróć się o pomoc do ekspertów E-Kancelarii w każdej sytuacji.

Wiemy, że jako przedsiębiorca możesz nie mieć czasu i ochoty na zagłębianie się we wciąż zmieniające się przepisy prawa. Wolisz skupić się na prowadzeniu firmy. Dlatego oferujemy Ci kompleksową pomoc w sferach prawnych i zarządzania wierzytelnościami. Oczekujesz jasnych porad, które precyzyjnie trafiają w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? Trafiłeś idealnie – wyślij nam wiadomość!

Szybki kontakt

Gdziekolwiek jesteś, jakąkolwiek formę komunikacji preferujesz – zawsze staramy się dotrzymać Ci kroku. Kontakt z nami jest błyskawiczny i nie wymaga nadmiernego zaangażowania z Twojej strony. Bez względu na rodzaj sprawy, z którą do nas przychodzisz, zawsze stawiamy na szybką reakcję i najwyższą skuteczność.

Usługi szyte na miarę Twoich potrzeb

e-Kancelaria to grupa prawno-finansowa, którą tworzy grono ekspertów różnych dziedzin. Najlepsi specjaliści e-Kancelarii są do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebujesz skutecznych rozwiązań. Przygotujemy indywidualną strategię i sprawnie dopasujemy ją do Twoich oczekiwań. Oferujemy również usługi szyte na miarę.

Kadra zarządcza

Piotr Maciągowski

Piotr Maciągowski

Prezes Zarządu E-Kancelarii

Udziałowiec spółki, związany z nią od początku jej istnienia (2016 rok). Posiada szerokie doświadczenie, ugruntowane kilkunastoletnią obecnością na rynku finansowym w zakresie bankowości, ubezpieczeń, finansowania biznesu i windykacji. Prywatnie pasjonat, dwu- i czterokołowej motoryzacji oraz miłośnik sportów walki.

Barbara Kiełt-Wielgosz

Barbara Kiełt-Wielgosz

Członek Zarządu

Od 2021 roku jako Członek zarządu E-Kancelarii Grupy Prawno Finansowej odpowiada za kreowanie i wdrażanie strategii rozwoju spółki, pozyskiwanie nowych partnerów oraz budowanie relacji biznesowych. W 2011 r założyła spółkę Dial Tone wchodzącej obecnie w skład E-Kancelarii Grupy Prawno Finansowej, której jest prezesem.

Z rynkiem zarządzania wierzytelnościami związana jest od 1999r. Doświadczenie zdobywała pełniąc kluczowe funkcje menadżerskie w największych spółkach windykacyjnych takich jak Intrum Justitia, gdzie współtworzyła i odpowiadała za struktury operacyjne oraz Presco Group gdzie zarządzała operacjami.

Dziś wykorzystując ponad 20 letnią wiedzę i doświadczenie wyznacza nowe standardy w branży, które skutecznie wdraża i realizuje w spółkach z Grupy E-Kancelarii.

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, a zdobytą wiedzę z sukcesem wykorzystuje zarówna w biznesie jak i w życiu prywatnym. Pasjonatka kina skandynawskiego, literatury, oraz podróżowania.

Bartosz Kolek

Bartosz Kolek

Członek Zarządu

Odpowiada za Pion Operacyjny. Manager związany z branżą windykacyjną od 12 lat. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami operacyjnymi, budowaniu procesów oraz strategii zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy, w tym Hiszpanii w której przez 3 lata zarządzał spółką windykacyjną. Z wykształcenia fizyk i ekonometryk. Prywatnie pasjonat nowych technologii oraz fizyki i astronomii.

Konrad Rosiński

Konrad Rosiński

Członek Zarządu

Jest Radcą Prawnym, doświadczonym managerem odpowiadającym za Pion Prawno-Egzekucyjny. Posiada ośmioletnie doświadczenie w branży sekurytyzacyjnej. Do 2021 roku kierował Vindix Investmets Sp. z o.o. (obecnie spółka z Grupy Polsat), wcześniej był też członkiem zarządu DTP BIS Sp. z o.o. (obecnie PRA Group Polska). Jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Łódzkim.

Managerowie

Joanna Wrana-Szyszka

Joanna Wrana-Szyszka

Dyrektor Biura Obsługi Klienta

Odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klienta. Podczas ponad dwudziestu lat pracy zdobyła bogate doświadczenie pełniąc funkcje menedżerskie w największych firmach z branży kierując pracą zespołów windykacyjnych oraz obsługi klienta. Realizowała i wdrażała nowatorskie projekty związane z obsługą wierzytelności zabezpieczonych i nie tylko, z obszaru B2B i B2C.
W pracy koncentruję się na szukaniu szans biznesowych i optymalizacji procesów.

Andrzej Sałuda

Andrzej Sałuda

Dyrektor Sprzedaży

Doświadczony manager sprzedaży z piętnastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, które zdobył podczas pracy w największych bankach i firmach sektora usług finansowych.

Z sukcesem wdrażał nowoczesne rozwiązania skutkujące zwiększeniem wyników finansowych i powiększeniem grona zadowolonych klientów. W biznesie stawia na profesjonalizm, relacje i lojalność. Prywatnie miłośnik dobrego kina, dynamicznej muzyki oraz psów ras TTB.

Krystian Mucha

Krystian Mucha

Kierownik ds. Egzekucji

Absolwent finansów i rachunkowości oraz prawa. Od 11 lat związany z branżą egzekucyjną, w tym 5 lat jako manager. Doświadczenie zdobywał w największych firmach windykacyjnych oraz kancelariach komorniczych w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego. Prywatnie miłośnik sportów walki.

Adwokaci i Radcowie Prawni

Konrad Rosiński

Konrad Rosiński

Radca Prawny

Jest Radcą Prawnym, doświadczonym managerem odpowiadającym za Pion Prawno-Egzekucyjny. Posiada ośmioletnie doświadczenie w branży sekurytyzacyjnej. Do 2021 roku kierował Vindix Investmets Sp. z o.o. (obecnie spółka z Grupy Polsat), wcześniej był też członkiem zarządu DTP BIS Sp. z o.o. (obecnie PRA Group Polska). Jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Łódzkim.

Anna Wawrzyniak

Anna Wawrzyniak

Radca Prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w sądach oraz kancelariach, obsługując duże podmioty rynku finansowego. Zawodowo zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym, bankowym w tym z zakresu kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego oraz szeroko rozumianym prawem ubezpieczeń. Prywatnie uwielbia trekking górski, sport, kino i teatr.

Paulina Piekarska

Paulina Piekarska

Radca prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać podczas studiów, pracując w sądach, kancelariach radcowskich i adwokackich. Zawodowo zajmuje się prawem podatkowym i cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu odszkodowań oraz kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Swoje zainteresowania łączy również z obsługą spółek prawa handlowego. Na powyższe tematy pisze również artykuły na znanych portalach prawniczych. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie interesuje się tańcem i gotowaniem.

Małgorzata Szwagrzak

Małgorzata Szwagrzak

Adwokat

Wpisana na listę adwokatów, prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu. Ukończyła kierunek prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Adwokat Małgorzata Szwagrzak jest również mediatorem sądowym wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Zawodowo zajmuje się kwestiami związanymi z klauzulami abuzywnymi w tzw. „polisolokatach” i kredytach powiązanych z kursem franka szwajcarskiego.

Aplikanci

Monika Czarczyńska

Monika Czarczyńska

Aplikant adwokacki

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Prawo. Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanej poznańskiej kancelarii adwokackiej, w sądach oraz jako asystentka doradców restrukturyzacyjnych. Głównym kierunkiem zainteresowań z zakresu prawa jest postępowanie upadłościowe oraz polubowne metody rozstrzygania sporów, a w szczególności postępowanie arbitrażowe. Prywatnie pasjonatka literatury fantasy.

Agnieszka Kaliciak

Agnieszka Kaliciak

Aplikant adwokacki

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Prawo we Wrocławiu. W 2020 r. rozpoczęła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Lubi zajmować się sprawami dotyczącymi szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Prywatnie interesuje się sportem, zaś największą pasją są podróże.

Oddzwonimy w 30 minut

Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    close-link

    Oddzwonimy w 30 minut

    Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

      close-link