Nasz zespół

Skuteczne rozwiązania prawno-windykacyjne

e-Kancelaria to doświadczony Partner w życiu i w biznesie. Dostarczamy rozwiązania z zakresu windykacji oraz doradztwa prawnego. Dążymy do maksymalnej efektywności, dlatego zawsze dopasowujemy strategię działań do konkretnej sprawy czy obsługiwanego portfela wierzytelności. Wyróżnia nas nieszablonowość, brak utartych schematów i zawiłych ścieżek decyzyjnych. Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie. Jesteśmy przede wszystkim skuteczni.

Wesprzemy Cię w każdej sytuacji

Zmagasz się z kredytem we frankach? Straciłeś pieniądze, inwestując w umowę ubezpieczenia z UFK? Dłużnik nie odbiera już od Ciebie telefonu? Zarządzasz spółką z dużym portfelem wierzytelności? Jesteśmy tu po to, aby sprawnie wyprowadzić Cię obronną ręką ze wszystkich sytuacji, które na pozór mogą wydawać się bez wyjścia. Nie czekaj – zwróć się o pomoc do ekspertów E-Kancelarii w każdej sytuacji.

Wiemy, że jako przedsiębiorca możesz nie mieć czasu i ochoty na zagłębianie się we wciąż zmieniające się przepisy prawa. Wolisz skupić się na prowadzeniu firmy. Dlatego oferujemy Ci kompleksową pomoc w sferach prawnych i zarządzania wierzytelnościami. Oczekujesz jasnych porad, które precyzyjnie trafiają w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? Trafiłeś idealnie – wyślij nam wiadomość!

Szybki kontakt

Gdziekolwiek jesteś, jakąkolwiek formę komunikacji preferujesz – zawsze staramy się dotrzymać Ci kroku. Kontakt z nami jest błyskawiczny i nie wymaga nadmiernego zaangażowania z Twojej strony. Bez względu na rodzaj sprawy, z którą do nas przychodzisz, zawsze stawiamy na szybką reakcję i najwyższą skuteczność.

Usługi szyte na miarę Twoich potrzeb

e-Kancelaria to grupa prawno-finansowa, którą tworzy grono ekspertów różnych dziedzin. Najlepsi specjaliści e-Kancelarii są do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebujesz skutecznych rozwiązań. Przygotujemy indywidualną strategię i sprawnie dopasujemy ją do Twoich oczekiwań. Oferujemy również usługi szyte na miarę.

Kadra zarządcza

Piotr Maciągowski

Piotr Maciągowski

Prezes Zarządu E-Kancelarii

Udziałowiec spółki, związany z nią od początku jej istnienia (2016 rok). Posiada szerokie doświadczenie, ugruntowane kilkunastoletnią obecnością na rynku finansowym w zakresie bankowości, ubezpieczeń, finansowania biznesu i windykacji. Prywatnie pasjonat, dwu- i czterokołowej motoryzacji oraz miłośnik sportów walki.

Bartosz Kolek

Bartosz Kolek

Dyrektor Zarządzający

Manager związany z branżą windykacyjną od 12 lat. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami operacyjnymi, budowaniu procesów oraz strategii zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy, w tym Hiszpanii w której przez 3 lata zarządzał spółką windykacyjną. Z wykształcenia fizyk i ekonometryk. Prywatnie pasjonat nowych technologii oraz fizyki i astronomii.

  Joanna Wrana-Szyszka

Joanna Wrana-Szyszka

Dyrektor Operacyjny

Odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klienta. Podczas ponad dwudziestu lat pracy zdobyła bogate doświadczenie pełniąc funkcje menedżerskie w największych firmach z branży kierując pracą zespołów windykacyjnych oraz obsługi klienta. Realizowała i wdrażała nowatorskie projekty związane z obsługą wierzytelności zabezpieczonych i nie tylko, z obszaru B2B i B2C.
W pracy koncentruję się na szukaniu szans biznesowych i optymalizacji procesów.

Jacek Jankowski

Jacek Jankowski

Dyrektor Sprzedaży Stacjonarnej

Lideruje najlepszym specjalistom w branży windykacji rynku finansowego czyli banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Prywatnie ojciec dwójki dzieci.Czas wolny spędza na rodzinnych podróżach. Uwielbia grać w siatkówkę, w sezonie letnim dodatkowo biega, a w zimie zjeżdża na nartach.

Adwokaci i radcowie prawni

Karolina Krupińska

Karolina Krupińska

Dyrektor Działu Prawnego

Adwokat Karolina Krupińska jest mediatorem sądowym, wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego we Wrocławiu oraz Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sporach gospodarczych, prawie korporacyjnym, dochodzeniu roszczeń na rynku finansowym, przekształcaniu i łączeniu spółek prawa handlowego, a także audytach prawnych podmiotów gospodarczych. Prywatnie interesuje się kinem, teatrem, literaturą piękną oraz sportem, w szczególności bieganiem, fitnessem i trekkingiem górskim. Kocha zwierzęta i angażuje się w pomoc bezdomnym czworonogom.

Paulina Piekarska

Paulina Piekarska

Radca prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać podczas studiów, pracując w sądach, kancelariach radcowskich i adwokackich. Zawodowo zajmuje się prawem podatkowym i cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu odszkodowań oraz kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Swoje zainteresowania łączy również z obsługą spółek prawa handlowego. Na powyższe tematy pisze również artykuły na znanych portalach prawniczych. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie interesuje się tańcem i gotowaniem.

Aplikanci

Monika Czarczyńska

Monika Czarczyńska

Aplikant adwokacki

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Prawo. Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanej poznańskiej kancelarii adwokackiej, w sądach oraz jako asystentka doradców restrukturyzacyjnych. Głównym kierunkiem zainteresowań z zakresu prawa jest postępowanie upadłościowe oraz polubowne metody rozstrzygania sporów, a w szczególności postępowanie arbitrażowe. Prywatnie pasjonatka literatury fantasy.

Agnieszka Kaliciak

Agnieszka Kaliciak

Aplikant adwokacki

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Prawo we Wrocławiu. W 2020 r. rozpoczęła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Lubi zajmować się sprawami dotyczącymi szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Prywatnie interesuje się sportem, zaś największą pasją są podróże.

Asystenci i prawnicy

Dominika Borowicz

Dominika Borowicz

Asystentka prawnika

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim kierunków Prawa i Administracji. Swoje zainteresowania skupia wokół postępowania cywilnego oraz prawa własności intelektualnej. W praktyce zawodowej zajmuje się bieżącą obsługą spraw na etapie postępowania egzekucyjnego i sądowego. Stanowi istotne wsparcie dla całego zespołu prawnego w podejmowaniu bieżących czynności. Prywatnie podróżuje i spędza czas w gronie przyjaciół i rodziny.

Ewa Aksamit

Ewa Aksamit

Asystent prawnika

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w procedurze cywilnej oraz prawie cywilnym, w tym w sprawach frankowych. W zakresie zainteresowań naukowych znajduje się prawo medyczne, w tym, w szczególności kwestie związane z problematyką zgodą pacjenta. Prywatnie lubi wędrówki po górach, uprawiać sport, w szczególności pływanie, oraz czytać książki.

Oddzwonimy w 30 minut

Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    close-link

    Oddzwonimy w 30 minut

    Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

      close-link