Nasz zespół

Skuteczne rozwiązania prawno-windykacyjne

e-Kancelaria to doświadczony Partner w życiu i w biznesie. Dostarczamy rozwiązania z zakresu windykacji oraz doradztwa prawnego. Dążymy do maksymalnej efektywności, dlatego zawsze dopasowujemy strategię działań do konkretnej sprawy czy obsługiwanego portfela wierzytelności. Wyróżnia nas nieszablonowość, brak utartych schematów i zawiłych ścieżek decyzyjnych. Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie. Jesteśmy przede wszystkim skuteczni.

Wesprzemy Cię w każdej sytuacji

Zmagasz się z kredytem we frankach? Straciłeś pieniądze, inwestując w umowę ubezpieczenia z UFK? Dłużnik nie odbiera już od Ciebie telefonu? Zarządzasz spółką z dużym portfelem wierzytelności? Jesteśmy tu po to, aby sprawnie wyprowadzić Cię obronną ręką ze wszystkich sytuacji, które na pozór mogą wydawać się bez wyjścia. Nie czekaj – zwróć się o pomoc do ekspertów E-Kancelarii w każdej sytuacji.

Wiemy, że jako przedsiębiorca możesz nie mieć czasu i ochoty na zagłębianie się we wciąż zmieniające się przepisy prawa. Wolisz skupić się na prowadzeniu firmy. Dlatego oferujemy Ci kompleksową pomoc w sferach prawnych i zarządzania wierzytelnościami. Oczekujesz jasnych porad, które precyzyjnie trafiają w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? Trafiłeś idealnie – wyślij nam wiadomość!

Szybki kontakt

Gdziekolwiek jesteś, jakąkolwiek formę komunikacji preferujesz – zawsze staramy się dotrzymać Ci kroku. Kontakt z nami jest błyskawiczny i nie wymaga nadmiernego zaangażowania z Twojej strony. Bez względu na rodzaj sprawy, z którą do nas przychodzisz, zawsze stawiamy na szybką reakcję i najwyższą skuteczność.

Usługi szyte na miarę Twoich potrzeb

e-Kancelaria to grupa prawno-finansowa, którą tworzy grono ekspertów różnych dziedzin. Najlepsi specjaliści e-Kancelarii są do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebujesz skutecznych rozwiązań. Przygotujemy indywidualną strategię i sprawnie dopasujemy ją do Twoich oczekiwań. Oferujemy również usługi szyte na miarę.

Kadra zarządcza

Krzysztof Różycki

Krzysztof Różycki

Prezes Zarządu E-Kancelarii

Pełni funkcję Chief Servicing Officer w AxFina Holding SA w Wiedniu, Austria, z ponad trzyletnim stażem na tym stanowisku. Wcześniej pełnił funkcję Chief Strategy Officer w Dronn.com (Dialo), skupiając się na rozwiązaniach finansowych opartych na sztucznej inteligencji. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zajmował kluczowe stanowiska kierownicze w różnych firmach, w tym Hoist Polska, Lindorff, CASUS FINANSE i KRUK w Polsce, Czechach i Rumunii. Jego specjalizacja to planowanie strategiczne, zarządzanie operacyjne i rozwój biznesu w sektorze finansowym.

Bartosz Kolek

Bartosz Kolek

Członek Zarządu

Odpowiada za Pion Operacyjny. Manager związany z branżą windykacyjną od 12 lat. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami operacyjnymi, budowaniu procesów oraz strategii zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy, w tym Hiszpanii w której przez 3 lata zarządzał spółką windykacyjną. Z wykształcenia fizyk i ekonometryk. Prywatnie pasjonat nowych technologii oraz fizyki i astronomii.

Konrad Rosiński

Konrad Rosiński

Członek Zarządu

Jest Radcą Prawnym, doświadczonym managerem odpowiadającym za Pion Prawno-Egzekucyjny. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w branży sekurytyzacyjnej. Do 2021 roku kierował Vindix Investmets Sp. z o.o. (obecnie spółka z Grupy Polsat), wcześniej był też członkiem zarządu DTP BIS Sp. z o.o. (obecnie PRA Group Polska). Jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Łódzkim.

Managerowie

Jowita Batryńczyk

Jowita Batryńczyk

Dyrektor ds. rozwoju biznesu i inwestycji

Od blisko 20 lat związana z branżą finansową. Odpowiadała za kreowanie strategii linii biznesowej inkaso oraz realizację projektów inwestycyjnych. Wiele lat z sukcesami zarządzała Departamentami Sprzedaży dbając o dostosowanie produktów i usług do rynku i jego oczekiwań. Silnie skoncentrowana na budowaniu długoterminowych relacji z rynkiem, z dużą świadomością biznesową, kreatywnością podchodzi do nowych inicjatyw i aplikowanych rozwiązań. Prywatnie szczęśliwa mama Borysa, która realizuje się w wolnych chwilach także jako dekorator wnętrz.

Krystian Mucha

Krystian Mucha

Kierownik ds. procesów

Absolwent finansów i rachunkowości oraz prawa. Od 11 lat związany z branżą egzekucyjną, w tym 5 lat jako manager. Doświadczenie zdobywał w największych firmach windykacyjnych oraz kancelariach komorniczych w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego. Prywatnie miłośnik sportów walki.

Kamila Ziobro

Kamila Ziobro

Dyrektor ds. sprzedaży stacjonarnej

Od ponad 6 lat z pasją rozwija zespoły sprzedażowe przede wszystkim dla produktów prawno-finansowych. Specjalizuje się w: skalowaniu sprzedaży poprzez automatyzacje, budowie skutecznych lejków sprzedażowych, oraz szeroko zakrojonych działaniach marketingowych od prowadzenia kampanii do budowania wizerunku marki. Jej pasją jest tworzenie skutecznych strategii marketingowych które realnie przekuwają się na sukces zespołu i całej organizacji.

Radosław Szymański

Radosław Szymański

Dyrektor Sprzedaży Sieci Partnerskiej

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej i prawniczej. Przez większość swojej kariery zawodowej pełnił kierownicze stanowiska zarządzając zespołami sprzedaży w bankach. Zdobyte tam doświadczenie przeniósł do branży prawniczej, gdzie buduje i rozwija trwałe relacje biznesowe z Partnerami zewnętrznymi kancelarii. Po pracy interesuje się światem zegarków i cygar.

Adwokaci i Radcowie Prawni

Konrad Rosiński

Konrad Rosiński

Radca Prawny

Jest Radcą Prawnym, doświadczonym managerem odpowiadającym za Pion Prawno-Egzekucyjny. Posiada ośmioletnie doświadczenie w branży sekurytyzacyjnej. Do 2021 roku kierował Vindix Investmets Sp. z o.o. (obecnie spółka z Grupy Polsat), wcześniej był też członkiem zarządu DTP BIS Sp. z o.o. (obecnie PRA Group Polska). Jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Łódzkim.

 Małgorzata Wiśniewska

Małgorzata Wiśniewska

Radca Prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać w trakcie studiów, pracując w kancelariach radcowskich. Zawodowo zajmuje się prawem cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu odszkodowań, szeroko pojętej windykacji oraz kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Prywatnie interesuje się górskimi wędrówkami i gotowaniem.

Paulina Piekarska

Paulina Piekarska

Radca prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać podczas studiów, pracując w sądach, kancelariach radcowskich i adwokackich. Zawodowo zajmuje się prawem podatkowym i cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu odszkodowań oraz kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Swoje zainteresowania łączy również z obsługą spółek prawa handlowego. Na powyższe tematy pisze również artykuły na znanych portalach prawniczych. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie interesuje się tańcem i gotowaniem.

Magdalena Tylipska

Magdalena Tylipska

Radca Prawny

Właściciel Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z windykacją należności i rynkiem nieruchomości. Od kilku lat z sukcesami reprezentuje w sądach nabywców kredytów hipotecznych indeksowanych do walut obcych. Prowadzi liczne szkolenia i kursy dla biznesu i administracji publicznej, współpracuje z prywatną Wyższą Szkołą Przedsiębiorców ASBIRO. Jest partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik i Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.

Agnieszka Kaliciak-Kaszubowska

Agnieszka Kaliciak-Kaszubowska

Adwokat

Wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu. Od 2020 r. Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Studia na kierunku prawo ukończyła w 2019 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w renomowanych wrocławskich kancelariach adwokackich i prawnych. Podczas nauki na studiach i aplikacji adwokackiej konsekwentnie zdobywała wiedzę prawniczą jak również doświadczenie w występowaniu na salach sądowych. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, karnym oraz gospodarczym. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych, tj. w sporządzaniu i opiniowaniu umów jak również w zakładaniu oraz przekształcaniu spółek prawa handlowego. Ciągle stawia na swój rozwój zawodowy uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych. Prywatnie interesuję się sportem, zaś jej największa pasją są podróże.

Aplikanci

Monika Czarczyńska

Monika Czarczyńska

Aplikant adwokacki

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Prawo. Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanej poznańskiej kancelarii adwokackiej, w sądach oraz jako asystentka doradców restrukturyzacyjnych. Głównym kierunkiem zainteresowań z zakresu prawa jest postępowanie upadłościowe oraz polubowne metody rozstrzygania sporów, a w szczególności postępowanie arbitrażowe. Prywatnie pasjonatka literatury fantasy.

Kontakt

E-Kancelaria Grupa Prawno – Finansowa Sp. z o.o.
ul. Legnicka 48 bud. G

54-202 Wrocław

t: 799 350 485
e: kontakt@e-kancelaria.com

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
we Wrocławiu VI Wydział Gopodarczy
NIP 8992802119
KRS 0000646101
REGON 365832999

 

Należymy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk ZPF

Program etyczny ZPF

Materiał informacyjny o Komisji Etyki i Rzeczniku Etyki ZPF

Wniosek do Komisji Etyki

Copyright © 2020 E-KANCELARIA   |   E-Kancelaria opinie  |   Polityka prywatności

Design: Proformat

Oddzwonimy w 30 minut

Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

  Czytaj więcej

  close-link

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link