Home 9 Aktualności 9 Kolejna wygrana z Raiffeisen Bank radcy prawnego Pauliny Piekarskiej!

Kolejna wygrana z Raiffeisen Bank radcy prawnego Pauliny Piekarskiej!

16 grudnia 2022

Po raz kolejny radca prawny Paulina Piekarska uzyskała korzystne rozstrzygnięcie sprawy frankowej dla naszego klienta. Wyrok w wygranej sprawie przeciwko Raiffeisen Bank International AG wydano 17 listopada 2022 r. To równocześnie kolejny dowód na to, że warto rozpocząć postępowanie sądowe z pomocą E-Kancelarii i dochodzić swoich praw za kredyt w CHF.

Korzystny wyrok dla Frankowicza

Sprawa o sygn. akt XVIII C1180/21, która toczyła się w Sądzie Okręgowym w Warszawie obejmowała roszczenie zapłaty kwoty kredytu wraz z odsetkami. Działania naszego zespołu i tym razem okazały się skuteczne. Podjęte przez nas kroki sprawiły, że sąd ustalił całkowitą nieważność umowy kredytu. 

Oznacza to, że Bank ma zapłacić za jednoczesnym zaoferowaniem przez Powoda Raiffeisen Bank International A.G. kwoty 146.000,00 zł tytułem spłaty kapitału albo zabezpieczeniem roszczenia pozwanego o zapłatę tej kwoty.

Jednocześnie Sąd uwzględnił podniesiony przez Bank zarzut zatrzymania. Złożyliśmy już wniosek o uzasadnienie wyroku i będziemy wnosić apelację od tego wyroku w tym zakresie. 

Dlaczego warto nam powierzyć prowadzenie sprawy frankowej? 

Od lat pomagamy Frankowiczom wygrywać w sądzie z bankami. Liczba korzystnych rozstrzygnięć w prowadzonych przez nas sprawach frankowych rośnie z miesiąca na miesiąc. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, a w zależności od konstrukcji umowy podejmujemy odpowiednie kroki prawne. 

Nie czekaj – zleć nam analizę swojej umowy kredytowej. Właśnie teraz jest najlepszy czas na to, by złożyć pozew za kredyt we frankach: zamów bezpłatną analizę umowy.

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link