Home 9 Blog 9 Radca Prawny E-Kancelarii Paulina Piekarska wygrała kolejną sprawę frankową!

Radca Prawny E-Kancelarii Paulina Piekarska wygrała kolejną sprawę frankową!

15 grudnia 2021

Jesteśmy dumni z tego, że 8 grudnia 2021 r. Radca Prawny współpracujący z E-Kancelarią wygrał kolejną sprawę frankową. Sąd Okręgowy w Katowicach stwierdził nieważność umowy dotyczącej kredytu hipoteczno-budowlanego udzielonego przez ING Bank SA. Dzięki skutecznej strategii opracowanej przez naszych Radców Prawnych kolejni klienci są już o krok od przelewów z banku.

W dniu 8 grudnia br. w sprawie o sygn. akt I C 1269/20 przeciwko ING Bank S.A. zapadł wyrok wydany przez Sąd Okręgowy w Katowicach. Zgodnie z treścią wyroku Sąd ustalił nieważność umowy kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego i zasądził na rzecz powodów kwoty: 87 684,00 PLN i 35 761,67 CHF wraz z odsetkami. Sąd zasądził również od pozwanego na rzecz powoda zwrotu kosztów procesu sądowego. Wyrok nie jest prawomocny.

E-Kancelaria pomaga Frankowiczom

E-Kancelaria otrzymała korzystny wyrok w sprawie przeciw ING Bank SA. Zespół Radców Prawnych E-Kancelarii od lat zajmuje się dochodzeniem roszczeń w związku z niedozwolonymi klauzulami w umowach kredytów indeksowanych lub denominowanych do franka szwajcarskiego. 

Liczba wygranych spraw frankowych rośnie

Wraz z początkiem 2022 roku spodziewamy się, że ilość korzystnych wyroków dla Frankowiczów będzie wzrastać. Wygrana jest w zasięgu prawie każdego Frankowicza, dlatego coraz więcej osób będzie decydowało się na proces z bankiem. 

Skontaktuj się z nami, jeśli uważasz, że bank postąpił wobec Ciebie nieuczciwie. Zachęcamy do bezpłatnej analizy sprawy frankowej, dzięki której oszacujemy Twoją szansę na wygraną. 

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link