Home 9 Blog 9 Nasi Klienci nie muszą spłacać kredytu — sąd zabezpieczył powództwo

Nasi Klienci nie muszą spłacać kredytu — sąd zabezpieczył powództwo

13 kwietnia 2022

Sąd dokonał zabezpieczenia powództwa w sprawie, którą prowadzimy przeciwko Getin Noble Bank. To bardzo dobra informacja dla naszych Klientów. Teraz nie muszą spłacać rat kredytu aż do czasu prawomocnego rozstrzygnięcia sporu.

Postanowieniem z dnia 25 lutego 2022 sygn I C 229/22 Sąd Rejonowy w Gliwicach dokonał zabezpieczenia powództwa w sprawie z Getin Noble Bankiem. Co to oznacza? Poprzez zawieszenie spłat rat kredytu do czasu rozstrzygnięcia sporu, sąd zakazał Bankowi wypowiedzenia umowy kredytu oraz dokonywania wpisów w rejestrach prowadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich oraz Biur Informacji Gospodarczej o zadłużeniu lub zaległościach. Sprawę w imieniu E-Kancelarii prowadziła radca prawny Paulina Piekarska.

Postanowienie nie jest prawomocne, ale cieszy, tym bardziej że jest to nasze pierwsze zabezpieczenie w sporze z Getin Noble Bankiem.

Chcesz zrobić pierwszy krok do unieważnienia umowy kredytowej? Bezpłatnie skonsultuj z nami swoją umowę kredytową bez względu na to, jak wysoki jest Twój kredyt w CHF.

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link