Home 9 Blog 9 Kolejny korzystny wyrok dla Klientów E-Kancelarii 

Kolejny korzystny wyrok dla Klientów E-Kancelarii 

15 czerwca 2023

Nasza lista wygranych spraw frankowych właśnie powiększyła się o kolejną sprawę. Tym razem korzystny wyrok zapadł 7 czerwca w Sądzie Okręgowym w Łodzi. Sprawdź, jak wysokie kwoty zostały zasądzone na rzecz naszych Klientów. 

Wygrana Frankowiczów z mBank SA

Sprawa o sygnaturze akt II C 1786/21 dotyczy pozwu złożonego przez naszych Klientów przeciwko mBank SA. Z ramienia E-Kancelarii sprawę prowadziła radca prawny Małgorzata Wiśniewska. 

Na rzecz Kredytobiorców zasądzono kwotę 516 286,83 PLN wraz z odsetkami i kosztami procesu 

Zgodnie z treścią wyroku opublikowanego 7 czerwca 2023 r. Sąd zasądził od mBank SA na rzecz naszych Klientów kwotę 516 286,83 PLN wraz z odsetkami ustawowymi liczonymi od 23 czerwca 2021 r. i kosztami procesu, które wyniosły 13 034,00 PLN. 

Dodatkowo Sąd zobowiązał mBank do zapłaty na rzecz Skarbu Państwa kwoty 728,85 PLN tytułem nieuiszczonych wydatków przez bank. 

Sąd nie uwzględnił naszego drugiego powództwa dotyczącego uznania umowy kredytowej za nieważną. Ten aspekt opublikowanego wyroku zostanie poddany dalszej analizie po uzyskaniu przez nas uzasadnienia od Sądu. To kolejny krok, jaki podejmiemy w tej sprawie — złożenie wniosku o uzasadnienie pozwoli nam na dokładniejszą analizę wyroku i podjęcie dalszych działań. 

Aktualizacje dotyczące tej sprawy będziemy na bieżąco publikować na naszym blogu. 

E-Kancelaria walczy o prawa Kredytobiorców 

Naszym celem jest nieustanna walka o prawa Kredytobiorców, którzy zdecydowali się na kredyt we frankach szwajcarskich. Wspieramy Klientów w trudnych sprawach prawnych, a nasz kolejny korzystny wyrok frankowy jest dowodem na to, że z zaangażowaniem dochodzimy praw naszych Klientów.  

Szukasz pomocy prawnej związanej z kredytami frankowymi? Wypełnij formularz kontaktowy i zawalcz o swoje pieniądze. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji — niebawem spora część Kredytobiorców będzie miała ogromny problem, a nawet zablokowaną drogę do dochodzenia swoich praw w związku z upadkiem jednego z banków. 

Skorzystaj z bezpłatnej, niezobowiązującej analizy swojej umowy kredytowej.  Przekonaj się, ile masz do odzyskania, co możesz zyskać i jakie rozwiązania w Twoim indywidualnym przypadku są najlepsze!

Kliknij link i wypełnij formularz kontaktowy: FORMULARZ

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link