Home 9 Aktualności 9 E-Kancelaria wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka

E-Kancelaria wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka

16 grudnia 2021

Dobroczynność ma szczególne znaczenie dla zespołu E-Kancelarii! W tym roku zaangażowaliśmy się w akcję Szlachetna Paczka. Przygotowane przez nas paczki zostały przekazane potrzebującej rodzinie z Wrocławia.

W miniony weekend zespół E-Kancelarii przyłączył się do akcji Szlachetna Paczka. Nasz zespół zadbał o podarunki dla potrzebującej rodziny z Wrocławia zgodnie z wcześniejszą analizą potrzeb. 

Mądra pomoc dla potrzebujących

Idea mądrej pomocy, która leży u podstaw akcji „Szlachetna Paczka” jest nam bardzo bliska. Postanowiliśmy wesprzeć projekt Szlachetna Paczka, ponieważ uważamy, że odpowiedzialność społeczna powinna być elementem każdego dojrzałego biznesu. Dziękuję wszystkim pracownikom, którzy włączyli się w przygotowanie paczek  — mówi Piotr Maciągowski, Prezes Zarządu E-Kancelarii. 

Radość z dawania

Uczestnictwo w tak wyjątkowej akcji sprawiło ogromną radość wszystkim członkom E-K Team. Dzięki zaangażowaniu E-Kancelarii w projekt Szlachetna Paczka udało się spełnić wszystkie wskazane potrzeby rodziny z Wrocławia. 

Szlachetna Paczka jest ogólnopolskim projektem, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla najbardziej potrzebujących i zmagających się z trudnościami osób.

Zobacz także:

Prasówka Frankowicza – 9 maja 2022

Prasówka Frankowicza – 9 maja 2022

Przeczytaj naszą Prasówkę Frankowicza z 9 maja 2022 roku i dowiedz się, dlaczego Frankowicze mogą zyskiwać na wysokich stopach procentowych.

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link