Home 9 Aktualności 9 [Bezpłatny Webinar] Wieści z sądów — jak przebiega proces sądowy i jak się do niego przygotować, żeby wygrać? 

[Bezpłatny Webinar] Wieści z sądów — jak przebiega proces sądowy i jak się do niego przygotować, żeby wygrać? 

12 maja 2022

Zapisz się na nasz nowy bezpłatny webinar pt. „Wieści z sądów — jak przebiega proces sądowy i jak się do niego przygotować, żeby wygrać?”. Już we środę 25 maja br. o godz. 18:00 mecenas Magdalena Tylipska opowie m.in. o tym, jak się przygotować do procesu za kredyt w CHF, żeby wygrać oraz omówi jak przebiega taki proces sądowy. Poniżej znajdziesz informację, jak dołączyć do wydarzenia. 

To już drugi organizowany przez nas bezpłatny webinar dla Frankowiczów. Tym razem widzimy się na webinarze, podczas którego mec. Magdalena Tylipska opowie o tym, jak Frankowicze mogą się przygotować do procesu sądowego, żeby wygrać.

Kim jest prowadząca webinar mec. Magdalena Tylipska?

Spotkanie poprowadzi mec. Magdalena Tylipska, która od kilku lat z sukcesami reprezentuje w sądach nabywców kredytów hipotecznych indeksowanych do walut obcych. Prowadzi liczne szkolenia i kursy dla biznesu oraz administracji publicznej, jest również partnerem Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu. Dzięki niej już setki Frankowiczów rozwiązało swój problem związany z nieuczciwą umową o kredyt w CHF. Kliknij i dowiedz się więcej o doświadczeniu mec. Magdaleny Tylipskiej.

Czego się dowiesz z webinaru? 

 • Jaka jest aktualna sytuacja orzecznictwa ws. kredytów w CHF?
 • Jak przebiega proces sądowy za kredyt w CHF?
 • Jak się przygotować do procesu sądowego za kredyt w CHF?
 • Co zrobić, żeby wygrać proces? 

Jak długo potrwa spotkanie? 

Spotkanie odbędzie się online i potrwa nie więcej niż 1 godzinę. Część merytoryczna zajmie 45 minut, a 15 minut potrwa sekcja Q&A, podczas której uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

Jak się zapisać?

Kliknij i wypełnij poniższy formularz w treści wiadomości wpisując „webinar”. Dzięki temu bezpośrednio przed wydarzeniem otrzymasz link do spotkania, który wyślemy drogą mailową. 

Link do formularza: https://e-kancelaria.com/kontakt/

Dla kogo jest to wydarzenie?

Dla wszystkich posiadaczy kredytów we frankach, którzy chcą dowiedzieć się, jak przebiega proces sądowy za kredyt w CHF i co zrobić, żeby wygrać w sądzie sprawę frankową.

Do zobaczenia we środę 25 maja o godz. 18:00!

Zobacz także:

Wyślij wiadomość i otrzymaj bezpłatną analizę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista wyśle odpowiedź na podany adres email.


  *pole wymagane

  Oddzwonimy w 30 minut

  Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

   Czytaj więcej

   close-link

   Oddzwonimy w 30 minut

   Wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej 🠗

    Czytaj więcej

    close-link